Partneriams – Ilvento

Atstovaujami prekės ženklai

Įmonė „Domori“ turi didžiausią pasaulyje „Criollo“ kakavos kolekciją – tikrą skonio ir įvairovės  paveldą, kuris buvo atkurtas siekiant skonio ir biologinės kakavos įvairovės. „Criollo“ yra labiausiai vertinama kakavos rūšis, kuriai gresia pavojus išnykti: tai majų ir actekų kakava, kurios auginimo palaipsniui buvo atsisakyta dėl jos mažo derliaus. Tai reta ir trapi kakava, atstovaujanti tik 0,001% pasaulyje pagaminamos kakavos. Vis dėlto šios kakavos kokybė yra neprilygstama: natūrali be taninų, kurie suteikia produktui rūgštumą arba sutraukimo pojūtį burnoje. „Criollo“ skonis yra išsskirtinis pasaulyje ir yra ypatingas savo kremiškumu, skonio išbaigtumu ir saldumu. „Criollo“ projektas buvo sukurtas 1994 m. ir dėka Gianlucos Franzoni įmonė „Domori“ atkūrė šios brangios kakavos veisles ir įsteigė Venesueloje „Hacienda San José“ – didžiausią „Criollo“ plantaciją pasaulyje.

Prekiaujame aukščiausios kokybės įmonės „Domori“ produkcija:

  • Vienarūšėmis „Criollo“ šokolado plytelėmis;
  • Įvairių rūšių „Criollo“ plytelėmis;
  • Vienos kilmės ir vienos rūšies šokoladais;
  • Saldainiais.

„Slitti“ buvo įkurta 1969 m. kaip kavos skrudinimo įmonė, išsiskirianti produktų kokybe. Andrea Slitti dabar laikomas vienu iš svarbiausių šokolado amatininkų pasaulyje. Jo nuotykiai su kakava prasidėjo nuo patirties, įgytos šeimos kavos skrudinimo versle, o kava buvo vienintelis jo mokytojas, kuris nuvedė į šokolado pasaulį, taip suteikdamas patirties kuriant subalansuotus, nušlifuotus ir aromatingus mišinius. Jo įgūdžiai ir menininko gyslelė jam laimėjo iki šiol prestižiškiausius tarptautinius šokolado konkursus ir sukaupė pavydėtiną auksinių medalių sąrašą. Šiandien „Slitti“ yra vienas svarbiausių rankų darbo šokolado pavadinimų pasaulyje, o jų produktų linija yra prekiaujama daugiau nei 25 šalyse.

Prekiaujame aukščiausios kokybės įmonės „Slitti“ produkcija:

  • Slitti aukščiausios kokybės šokolado plytelėmis
  • Slitti dražė
  • Šokoladinių saldainių rinkiniais dėžutėje
  • Aukščiausios kokybės Slitti kavomis

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Norite tapti partneriais?

Susisiekite:

Susisiekite    Nėra jokių produktų krepšelyje.