Apie mus - Ilvento

Kas yra ILVENTO?
Itališkai „il vento“ reiškia vėją, o tai yra geriausias žodis apibūdinti mūsų misijai – įpūsti naujų vėjų jūsų virtuvėje ir įkvėpti jus gastronominiams atradimams.
Mūsų vėjas pučia iš Italijos, šalies kur maisto gamyba yra neatsiejama kultūros ir identiteto dalis. Fizinių kelionių nepakeis niekas, tačiau jūsų vakarienė gali tapti ir lėktuvo bilietu, ir laiko mašina atskleidžiančia ištisos civilazijos istorijas.

ILVENTO istorija prasidėjo nuo meilės šokoladui. Gurmaniškų produktų parduotuvė atsirado neradus kur įsigyti aukštos kokybės, premium kokybės šokolado. Ją įkūrė ir atstovaujamus produktus kruopščiai atrinko sertifikuota šokolado somelje!

Mūsų rinkoje gausu belgiškų, šveicariškų šokoladų, tačiau jie anaiptol nėra aukščiausios kokybės. Kaip atskirti? Dažnai valgydamas šokoladą gali justi ne šokolado, bet stiprų vanilės skonį, vadinasi gamintojas norėjo paslėpti prastą žaliavų kokybę!

ILVENTO platinama produkcija – tai gardumynai su istorija, tad su kiekvienu kąsneliu atrandate šimtametes tradicijas, išnykusias civilizacijas ir dabartinės akimirkos grožį.

ILVENTO asortimente rasite:

  • Išskirtinės šokolado plytelės – kiekvienam skoniui ir visiems jūsų gurmaniškiems sumanymams! Juodasis, pieniškas, rūšinis, Criollo… 
  • Rinktiniai saldumynai – be laktozės, be gliuteno, veganiški!
  • Itališki prabangūs produktai su trumais! Užtepėlės, prieskoniai, makaronai.
  • Gurmaniškų dovanų rinkiniai kiekvieno skoniui ir visoms progoms.

Apsilankykite mūsų atstovaujamų gamintojų svetainėse ir susipažinkite su šiais išskirtiniais produktais iš arčiau!

https://domori.com/en/

https://en.slitti.it/

https://tartuflanghe.com/

Nėra jokių produktų krepšelyje.